Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! %25 İndirim ! Mobilya da Mart Ayına Özel İndirimler ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! %25 İndirim ! Mobilya da Mart Ayına Özel İndirimler ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! %25 İndirim ! Mobilya da Mart Ayına Özel İndirimler ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! %25 İndirim ! Mobilya da Mart Ayına Özel İndirimler !

Hakkımızda

Evistro.com nedir?

Evistro.com 2014 yılından itibaren ziyaretçilerine sıradışı indirimlerle ürünler sunan bir E-ticaret sitesidir.

Satılan ürünlerin büyük bir kısmını evistro.com'un kendisi ithal eder, bu operasyon sayesinde evistro.com ziyaretçilerine gerçekten indirimli fiyatlar ve memnun edici bir satış sonrası destek sağlamaktadır.

evistro.com'da satılan ürünlerde aracı yoktur. Yurtiçi ve Yurtdışı Üreticiden direk olarak tüketiciye sunulur.

Kurumsal Bilgiler

Araf Elektronik San.Ve Tic.Ltd.Şti.
Vergi Dairesi: Güneşli

Vergi Numarası: 086-050-9368


evistro.com'un Arkasında Kimler Var?

Araf Elektronik San.Ve Tic.Ltd.Şti. tarafından işletilen evistro.com aslında tahmin edildiğinden çok daha geniş bir ekip.

2014 yılından itibaren e-ticaret alanında faaliyet gösteren evistro.com bilişim teknolojileri ve girişimcilik alanında sektörün önde gelen işletmeleri arasındadır. 

İnternetten keyif alan, bilgisayar başında daha rahat nefes alabilen ve internet dünyasında faydalı bir değer oluşturmak için bir araya gelmiş genç bir ekibin her geçen gün kalabalıklaşarak oluşturduğu geniş bir ekip.

Güvenilir ve internet dünyasını bilen, Türkiye'deki e-ticaret sektörünün oluşmasında en başından beri büyük katkıları olmuş profesyonellerden oluşan ekibimiz her geçen gün size daha iyi bir servis sunabilmek için sabahları tatlı uykusundan kalkıyor, geceleri de kahve eşliğinde sizin için çalışıyor :) 


Neredeyiz?

Mahmutbey Mah.
15/1 Sokak No:20/A 
Bağcılar/İstanbul


Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Yukarıda vermiş olduğumuz adresimizden bizi ziyaret edebilir, haftanın 7 günü 24 saat 7/24 Destek bölümünden destek kaydı oluşturarak veya haftaiçi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında 0 (850) 840 1 707 numaralı irtibat telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor...