Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! %25 İndirim ! Mobilya da Mart Ayına Özel İndirimler ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! %25 İndirim ! Mobilya da Mart Ayına Özel İndirimler ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! %25 İndirim ! Mobilya da Mart Ayına Özel İndirimler ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! %25 İndirim ! Mobilya da Mart Ayına Özel İndirimler !

İade Şartları

İade Şartları
Evistro.com'dan yaptığınız alışverişlerde, memnun olmadığınız bir ürün varsa, 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
İade işlemlerinizde kargo ücreti tarafımızca karşılanacaktır.
İadenizin depomuzca kabul edilmesi için İade ürünün Anlaşmalı Kargomuz olan Sürat Kargo ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.
İade edeceğiniz ürünün kutusu, faturası ve kutu içeriği eksiksiz olmalıdır.
İade gönderinizi bu şekilde hazırladıktan sonra Sürat Kargo Cari Kodumuzu:(1240310167) Sürat Kargo çalışanına bildirmeniz yeterlidir.
Depomuz Anlaşmalı Kargo Şirketimiz olan Sürat Kargo ile gönderilmeyen İade ürünleri asla kabul etmeyecektir.

Mağduriyet yaşamamanız adına bu konuya hassasiyet göstermenizi rica ederiz.
İade gönderinizin elimize ulaşmasının ardından yukarıda belirtildiği şekilde ürün kutu içeriğinin ve faturanın eksiksiz olması halinde ürün tutarının iadesi alışverişte kullanmış olduğunuz kredi kartına eksiksiz olarak yapılacaktır.
Soru ve sorunlarınız ile ilgili 0 (850) 840 1 707 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

 
İptal Şartları
 
Siparişinizi kargolama sürecine girmeden önce iptal etmek istemeniz durumunda 0 (850) 840 1 707 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi iptal ederek alışveriş tutarınızı kredi kartınıza eksiksiz olarak iade edecektir.
Siparişinizin kargoya teslim edilmesinin ardından talep edeceğiniz sipariş iptal işleminiz ile0 (850) 840 1 707 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir.Kargoya teslim edilen siparişler ile ilgili iptal talebinde bulunulması halinde, siparişiniz kargo firmasından geri çağrılır. Kargonun elimize geri gelmesi ile sipariş tutarınız kargo ücreti düşülerek alışverişte kullanmış olduğunuz kredi kartınıza geri ödenir.
İptal veya iade ettiğiniz siparişleriniz ile ilgili ücret iadesi ürünün elimize ulaşmasını takip eden 24 saat içerisinde alışverişte kullanmış olduğunuz kredi kartına yapılır.
İade işleminin yapılmasının ardından kredi kartı ekstrenizde iade tutarın görüntülenmesi bankaya bağlı olarak 3 ila 7 günü bulabilir.
Alışverişin taksitli olması ve alışveriş tarihiniz ile iade talebinizin tarihi arasında banka tarafından hesap kesimin izin yapılmış olması durumunda, banka tarafından iade tutar her ay taksit tutarında kredi kartınıza yansımaktadır. Bu durum tamamen banka tarafından kaynaklanmaktadır. Ve tarafımızca bu prosedür üzerinde bir değişiklik yapılamamaktadır.
Yükleniyor...